Порядок підвищення кваліфікації

 

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (ст. 21), Правил адвокатської етики (ст. 11) та Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України  – підвищення свого професійного рівня є важливим професійним обов’язком адвокатів.

З 1 липня 2019 року розпочав роботу Центр акредитації ВША НААУ, який адмініструє процес підвищення кваліфікації адвокатів через відповідну централізовану онлайн-платформу, до якої підключаються оператори з підвищення кваліфікації адвокатів, моніторить якість організації процесу підвищення кваліфікації адвокатів, що здійснюються операторами підвищення кваліфікації адвокатів та здійснює електронний облік залікових балів.

Адвокатам, які відвідували заходи з підвищення кваліфікації до моменту створення Центру акредитації ВША НААУ, слід звернутися до Ради адвокатів регіону, яка відповідальна за внесення балів до Центру акредитації ВША НААУ за перше півріччя.

Починаючи з 1 липня 2019 року бали, які отримує адвокат після відвідування заходів з підвищення кваліфікації, автоматично додаються до Центру акредитації ВША НААУ та відображаються в особистому профілі зазначеного ресурсу. Відтепер немає необхідності щорічно подавати картку обліку залікових балів до Ради адвокатів, адже вся інформація щодо підвищення кваліфікації знаходиться на одному ресурсі.

Відтепер анонси всіх сертифікованих Експертною радою НААУ заходів з підвищення кваліфікації адвокатів розміщуються на одному веб-ресурсі - Центру акредитації Вищої школи адвокатури.

Нагадуємо, що процедура підвищення кваліфікації включає наступні вимоги:

Акредитовані заходи. Адвокату слід відвідувати заходи з підвищення кваліфікації, що акредитовані Експертною радою НААУ, перелік яких знаходиться на сайті Центру акредитації в розділі «Заходи» cpd.hsa.org.ua/events

Особистий профіль. Реєстрація на акредитований захід з підвищення кваліфікації включає створення особистого профілю адвоката в Центрі акредитації. В особистому профілі адвокат має можливість переглядати перелік заходів, що були відвідані, а також бали, що були нараховані після їх відвідування. В особистому профілі також відображено кількість обов'язкових балів з Правил адвокатської етики та стандартів професійної діяльності.

Якісне навчання. Підвищення кваліфікації є підвищенням професійного рівня адвоката, що є його важливим професійним обов’язком, дотримання якого має забезпечувати безперервне поглиблення, розширення й оновлення адвокатами своїх професійних знань, вмінь та навичок.

 

У зв’язку зі змінами, які передбачені Порядом підвищення кваліфікації адвокатів України, для реєстрації на захід необхідно виконати наступні умови:

Зареєструватися на захід за посиланням
На Вашу електронну адресу надійде QR-код, який необхідно пред’явити (роздрукований або збережений на смартфоні) при реєстрації безпосередньо на заході при вході та виході.

Після заходу в обов'язковому порядку потрібно буде пройти тестування за результатами прослуханого матеріалу (посилання для проходження тестування надійдуть на Вашу електронну пошту).
Після успішного проходження тестів Вам надійде повідомлення про отримання балів. 

Зверніть увагу на актуальність в ЄРАУ Вашої електронної пошти і номера телефону та у разі необхідності внесіть зміни до своїх контактних даних!!!

 

Інструкція для участі в семінарах!

 

 

 

 

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ:

 

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України