Згідно п. 2 Розділу 4 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні  Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури (кваліфікаційна палата) оприлюднює інформацію про дату, час, місце проведення кваліфікаційного іспиту та список осіб, які допущені до його складення (із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові таких осіб та дати подання ними заяви про допуск до складення кваліфікаційного іспиту) на своєму сайті (або на сайті НААУ).

 Додатково повідомляємо, що рішенням кваліфікаційної палати КДКА Черкаської області встановлено час для підготовки складення письмової та усної частини кваліфікаційного іспиту, а саме: на виконання письмової частини кваліфікаційного іспиту не більше 4-х годин 15 хв.;  для підготовки усної частини кваліфікаційного іспиту  не більше 2 годин 15 хв

 

На  засідання  кваліфікаційної  палати КДКА  Черкаської  області, яке  відбудеться 12 квітня 2021 року  о 9 год 00 хв. за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 194, для складення усної частини кваліфікаційного  іспиту запрошуються наступні заявники:   

Кривошея Роман Васильович

Бакай Ірина Іванівна

Бакай Андрій Васильович

Менчинський Сергій Віталійович

 

 

На  засідання  кваліфікаційної  палати КДКА  Черкаської  області, яке  відбудеться 19 квітня 2021 року  о 9 год 00 хв. за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 194, для складення письмової частини кваліфікаційного  іспиту запрошуються наступні заявники:   

Остропольський Василь Леонідович

Возний Богдан Станіславович

Моцайко Валентина Сергіївна

 

Додатково повідомляємо, що допуск  до приміщення КДКА Черкаської області дозволяється тільки в засобах індивідуального захисту (респіратор, маска)  а також в  медицинських рукавичках!