Згідно п. 2 Розділу 4 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні  Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури (кваліфікаційна палата) оприлюднює інформацію про дату, час, місце проведення кваліфікаційного іспиту та список осіб, які допущені до його складення (із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові таких осіб та дати подання ними заяви про допуск до складення кваліфікаційного іспиту) на своєму сайті (або на сайті НААУ).

Додатково повідомляємо, що рішенням кваліфікаційної палати КДКА Черкаської області встановлено час для підготовки складення письмової та усної частини кваліфікаційного іспиту, а саме: на виконання письмової частини кваліфікаційного іспиту не більше 4-х годин 15 хв.;  для підготовки усної частини кваліфікаційного іспиту  не більше 2 годин 15 хв.

На  засідання  кваліфікаційної  палати КДКА  Черкаської  області, яке  відбудеться 16 квітня 2024  року  о 9 год 00 хв. за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 224  запрошуються для складення:

• Усної  частини кваліфікаційного  іспиту:

Іванюк Олександр Миколайович

Лесечко Микола Володимирович

Байрак Галина Михайлівна

Яворська Алла Олександрівна

Пєрстнєва Марина Юріївна

• Письмової частини кваліфікаційного  іспиту:

Дядюк Юрій Олегович

(При собі мати ксерокопію квитанції про сплату внеску)