Усі новини

Тренінг "Впровадження ЄСІТС. Досвід ЄС. Використання переваг Електронного суду"

ОПЕРАТОР ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
"ПЛАТФОРМА ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ"
Запрошує адвокатів до участі у заході підвищення кваліфікації.

Що❓ Тренінг  "Впровадження ЄСІТС. Досвід ЄС. Використання переваг Електронного суду"
Коли ❓сб 29.02.2020 12:00 - 15:00
Де ❓м. Черкаси, готель "Optima", вул. Лазарєва, 6, конференц-зал
Акредитований захід підвищення професійної кваліфікації адвокатів : 3 залікових бали
Лектор: Поляков Олександр Володимирович - керівник апарату Господарського суду Харківської області

Програма:
✔️Система електронного  документообігу;
✔️Запис судового засідання;
✔️Проведення дистанційних засідань;
✔️Відслідковування профайлу судової справи;
✔️Проблемні питання процедури електронного  документообігу та інші питання.

Детальна інформація за номером телефону +380977764411.

Послання на реєстрацію та оплату:https://forms.gle/Mr8UQJjp9vgC6jqs6

До уваги заявників, які виявили намір складати кваліфікаційний іспит для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю!!!

Повідомляємо, згідно рішення №113 Про затвердження у новій редакції Програми складення кваліфікаційного іспиту від 21 вересня 2019 року Рада адвокатів України затвердила у новій редакції Програму складення кваліфікаційного іспиту.
 Програма складення кваліфікаційного іспиту у новій редакції вводиться в дію з 01 січня2020року.
Програма складання кваліфікаційного іспиту, затверджена рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року №68, втрачає чинність з моменту введення в дію її нової редакції.