Згідно п. 2 Розділу 4 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні  Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури (кваліфікаційна палата) оприлюднює інформацію про дату, час, місце проведення кваліфікаційного іспиту та список осіб, які допущені до його складення (із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові таких осіб та дати подання ними заяви про допуск до складення кваліфікаційного іспиту) на своєму сайті (або на сайті НААУ).

 Додатково повідомляємо, що рішенням кваліфікаційної палати КДКА Черкаської області встановлено час для підготовки складення письмової та усної частини кваліфікаційного іспиту, а саме: на виконання письмової частини кваліфікаційного іспиту не більше 4-х годин 15 хв.;  для підготовки усної частини кваліфікаційного іспиту  не більше 2 годин 15 хв

 

На  засідання  кваліфікаційної  палати КДКА  Черкаської  області, яке  відбудеться 17 грудня 2018 року  о 9 год 00 хв. за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 194, запрошуються наступні заявники:         

 

До складення письмового  іспиту :    

ПІБ

Агейкіна  Юлія Андріївна

Капля Наталія Іванівна

Чубенко Віра  Анатоліївна

Банар  Валерій Васильович

Следь  Роман Володимирович

Навроцька  Інна Олегівна

 

На  засідання  кваліфікаційної  палати КДКА  Черкаської  області, яке  відбудеться 18 грудня  2018 року  о 9 год 00 хв. за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 194, запрошуються наступні заявники:         

 

До складення  письмового іспиту :    

ПІБ

Краченко Олена Сергіївна

Шемякін Олег Володимирович

Рустамов Аміль Мамєдгули-огли

Котова Анна Петрівна

Озеран Ксенія Олександрівна

Давидюк Андрій Юрійович