Усі новини

Оголошення про проведення зборів та Конференції адвокатів Черкаської області

ОГОЛОШЕННЯ

Рада адвокатів Черкаської області, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Черкаської області та ЧОВ ВГО "Спілка адвокатів України" повідомляють, що 21 січня 2022 року о 10 годині 00 хв. відбудуться загальні збори адвокатів Черкаської області по обранню делегатів на конференцію адвокатів Черкаської області.

Збори адвокатів  відбудуться за адресами:

• м. Канів –м. Канів, вул. Успенська 5
  • м. Золотоноша – м. Золотоноша, вул. Шевченка, 153;
  • м. Сміла – м. Сміла, вул. Соборна, 79
  • м. Умань -  м. Умань, вул. Небесної Сотні, 4, оф. 29
  • м. Ватутіне – м. Ватутіне, вул. Зоряна, 18;
  • Звенигородський – м. Тальне,  вул. Гагаріна, 5, оф. 1;
  • Золотоніський –Золотоніський р-н, с. Нова Дмитрівка, вул. Шевченка, 206
  • Уманський район – м. Христинівка, вул. В. Чорновола, 9, оф. 215
  • Черкаський район - м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 8, (приміщення обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. Тараса Шевченка)
  • Придніпровський район м. Черкаси – м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 8, (приміщення обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. Тараса Шевченка)
  • Соснівський район м. Черкаси - м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 8, (приміщення обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. Тараса Шевченка)

Реєстрація -  з 9 год 00 хв. до 9 год 50 хв.

28 січня 2022 року о 10 годині 00 хв відбудеться Конференція адвокатів Черкаської області за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 8, (приміщення обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. Тараса Шевченка). Реєстрація делегатів конференції  з 9 год 00 хв. до 9 год 50 хв.

Порядок денний конференції:

• Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів регіону у складі Ради адвокатів України за 2020-2021 ;
  • Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів регіону у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за 2020, 2021 р.;
  • Розгляд та затвердження звіту В. о. Голови Ради адвокатів Черкаської області про роботу Ради адвокатів Черкаської області за 2020, 2021 р;
  • Розгляд та затвердження звіту Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області про роботу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області за 2020, 2021 р.;
  • Розгляд та затвердження висновку Ревізійної комісії адвокатів Черкаської області за 2020, 2021 р.;
  • затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів Черкаської області 2021, 2022 p.
  • затвердження штатного розпису і кошторису Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області 2021, 2022 p.p.;
  • про затвердження рішень Ради адвокатів Черкаської області та КДКА Черкаської області щодо діяльності адвокатського самоврядування у період дії карантинних обмежень в період 2020-2021 рр.
  • інше.

До уваги заявників, які виявили намір складати кваліфікаційний іспит для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю!!!

Повідомляємо, згідно рішення №113 Про затвердження у новій редакції Програми складення кваліфікаційного іспиту від 21 вересня 2019 року Рада адвокатів України затвердила у новій редакції Програму складення кваліфікаційного іспиту.
 Програма складення кваліфікаційного іспиту у новій редакції вводиться в дію з 01 січня2020року.
Програма складання кваліфікаційного іспиту, затверджена рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року №68, втрачає чинність з моменту введення в дію її нової редакції.